Vigantolvit® un Livsane dāvina vitamīnus 700 mediķiem vairāk nekā 16 000 eiro vērtībā!

Vigantolvit® un Livsane dāvina vitamīnus 700 mediķiem vairāk nekā 16 000 eiro vērtībā!
Martā medikamentu vairumtirgotājs Tamro sadarbībā ar Vigantolvit® un Livsane zīmoliem uzsāka labdarības akciju “Plaša sirds”, kuras ietvaros dāvina vitamīnus Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fondam un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Attīstības biedrībai, lai atbalstītu mediķus, kuri jau vairāk nekā gadu cīnās ar pandēmiju – ārstē un aprūpē Covid-19 pacientus. Vitamīnu komplektu kopējā vērtība ir 16 086 eiro, un abās slimnīcās tos saņems kopskaitā 700 mediķi, kuri ikdienā ārstē  Covid-19 pacientus.

“Šajā sarežģītajā laikā mums ir iespēja gūt vēl vienu apstiprinājumu Latvijas mediķu augstajai profesionalitātei, pašaizliedzībai un nesavtīgajām rūpēm par katru pacientu. Ārkārtīgi novērtējam mūsu mediķu un aprūpes personāla ieguldīto darbu, enerģiju, kā arī fiziskos un emocionālos resursus Covid-19 pandēmijas mazināšanai. Pateicamies jums par nesavtīgo darbu un no sirds ceram, ka šī dāvana palīdzēs  atjaunot spēkus un stiprināt sevi smagajā ikdienas darbā,” par dāvinājuma mērķi stāsta Tamro Latvija vadītājs un vairumtirdzniecības direktors Aleksejs Boroduļins.

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas  un  Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas mediķiem, kuri strādā ar Covid-19 pacientiem, dāvanā pasniegti Vigantolvit® vitamīnu lielie iepakojumi un Livsane C vitamīna (1000 mg) iepakojumi. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fonds saņēma dāvinājumu 630 mediķiem, un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Attīstības biedrība –  70 mediķiem.

Ardis Platkājis, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fonda valdes priekšsēdētājs par saņemto dāvinājumu saka: „Pateicamies par mērķa ziedojumu un atbalstu Austrumu slimnīcas mediķiem un aprūpes personālam, kas Covid-19 pandēmijas laikā būs noderīgs imunitātes stiprināšanai. Nav noslēpums, ka slimnīcas personāls, ārstējot Covid-19 pacientus,  jau ilgstoši strādā augstā emocionālā un dažkārt arī fizisko spēku pārslodzē, tādēļ saņemtais dāvinājums ir nācis kā atgādinājums – rūpēties un stiprināt savu veselību, lai visi kopā un katrs atsevišķi pārrautu pandēmijas tālāku izplatību un būtu veseli.”

Dāvinājuma mērķis ir palīdzēt mediķiem, kas tik daudz enerģijas velta cīņai ar Covid-19 un tā pacientu ārstēšanai, atgūt spēkus un stiprināt imunitāti ikdienā. Savukārt tieši C un D vitamīns ir īpaši svarīgi imunitātes stiprināšanai ikdienā.

Akciju “Plaša sirds” organizē un dāvinājumu veic Baltijas reģionā lielākais medikamentu vairumtirdzniecības uzņēmums Tamro sadarbībā ar Vigantolvit® un Livsane zīmolu.

http:////www.youtube.com/watch?v=z3ANbcOehe8