Vigantolvit īpašie piedāvājumi septembrī!

Vigantolvit īpašie piedāvājumi septembrī!
Ir klāt septembris ar mācību gada sākumu, rudenīgiem laikapstākļiem un lielāku slodzi mūsu organismam. Biežāka atrašanās telpās un saskarsme ar citiem cilvēkiem, piemēram, mācību iestādēs, darba kolektīvos un citur, var veicināt dažādu vīrusu izplatību. Turklāt arī mainīgie, vēsie un lietainie laikapstākļi var būt pārbaudījums  mūsu organisma imūnsistēmai. Tādēļ šajā laikā ir ļoti būtiski uzturēt optimālu D vitamīna līmeni organismā un rūpēties par tā vispārējo stiprināšanu.

Atceries! D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Turklāt D vitamīns ir būtisks, lai palīdzētu uzturēt kaulu veselību, tāpat tas palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību un ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Izmanto īpašos Vigantolvit piedāvājumus septembrī!

Visu septembri visās BENU Aptiekās un aptieka1 – atlaides Vigantolvit vitamīniem!

  • Vigantolvit N60*  30% atlaide;
  • Vigantolvit N120* 20% atlaide !

Izmanto izdevīgos piedāvājumus, stiprini savu organismu un neaizmirsti par vispārējiem profilakses pasākumiem šajā laikā – mazgā rokas, ēd pilnvērtīgu, vitamīniem un šķiedrvielām bagātu pārtiku, atvēli laiku fiziskajām aktivitātēm un rūpējies par veselīgu miegu un emocionālo labsajūtu!

Vigantolvit tev vēl veiksmīgu un veselīgu septembri!

Turpini darīt to, kas tev patīk!

Rūpēs par mūsu klientiem BENU Aptiekās katru mēnesi īpaši izdevīgi piedāvājumi Vigantolvit D vitamīna uztura bagātinātājiem!

Ienāciet un pārbaudiet www.benu.lv !

Rūpējieties par savu veselību atbildīgi!

VIGANTOLVIT® 2000 S.V.; holekalciferols (D3 vitamīns) – palīdz uzturēt kaulu veselību, normālu muskuļu darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību.*

*Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu