Stiprini imunitāti svētku laikā!

Stiprini imunitāti svētku laikā!
Straujiem soļiem tuvojas svētki un gada nogale, kas var sagādāt ne vien pozitīvas emocijas, bet arī satraukumu, noguruma un nemiera palielināšanos, kas savukārt var veicināt imunitātes pazemināšanos. Lai stiprinātu organismu gan ikdienā, gan svētku laikā, padomā par imunitāti jau laikus – dodies sniegotās pastaigās, esi aktīvs, neaizmirsti par veselīgu un sabalansētu uzturu arī svētku laikā un atceries par pietiekamu D vitamīna līmeņa uzturēšanu!

D vitamīns palīdzēs ne vien veicināt normālu imūnsistēmas darbību, bet arī uzturēt kaulu veselību un normālu muskuļu darbību, kas īpaši svarīga, izmēģinot dažādas ziemas aktivitātes!

Izmanto īpašos Vigantolvit piedāvājumus decembrī!

  • Vigantolvit N60* BENU Aptiekā un e-Aptiekā, aptieka 1, Mēness aptieka, Apotheka, Latvijas aptieka, Mana aptieka aptiekās un Azeta interneta aptiekā atlaides līdz 30%!
  • Vigantolvit N120* BENU Aptiekā un e-Aptiekā, aptieka 1, Mēness aptieka, Apotheka, Latvijas aptieka, Mana aptieka aptiekās un Azeta interneta aptiekā atlaides līdz 30%!

VIGANTOLVIT® 2000 S.V.; holekalciferols (D3 vitamīns) – palīdz uzturēt kaulu veselību, normālu muskuļu darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību.*

*Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!