Sirsnīgas atlaides visu februāri!

Sirsnīgas atlaides visu februāri!
Mīlestības svētku mēnesī atceries parūpēties ne tikai par mīļajiem, bet arī par sevi! D vitamīns palīdzēs ne vien veicināt normālu imūnsistēmas darbību, bet arī uzturēt kaulu veselību un normālu muskuļu darbību, lai jūs varētu turpināt darīt to, kas jums patīk!

Aizvadot pēdējo ziemas sezonas mēnesi un sagaidot pavasara tuvošanos, īpaši svarīgi ir parūpēties arī par savu enerģijas rezervju atjaunošanu un emocionālās veselības stiprināšanu. Veltiet laiku savas ēdienkartes pilnveidošanā, iekļaujot tajā produktus, kas satur veselībai nepieciešamās uzturvielas, dodieties pastaigās svaigā gaisā, kā arī veltiet laiku atpūtai no ikdienas skrējiena! Lai rūpes par savu labsajūtu vienmēr ir pirmajā vietā!

Sirsnīgas atlaides Latvijas lielākajās aptiekās!

  • Vigantolvit N60* BENU Aptiekā un e-Aptiekā, aptieka 1 aptiekā, Apotheka, Latvijas aptieka un Mana aptieka aptiekās atlaides līdz 30%!
  • Vigantolvit N120* BENU Aptiekā un e-Aptiekā, aptieka 1 aptiekā, Apotheka, Latvijas aptieka un Mana aptieka aptiekās atlaides līdz 20%!

VIGANTOLVIT® 2000 S.V.; holekalciferols (D3 vitamīns) – palīdz uzturēt kaulu veselību, normālu muskuļu darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību.*

*Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.