Organismam tik svarīgais D vitamīns – ar īpašu atlaidi!

Organismam tik svarīgais D vitamīns – ar īpašu atlaidi!
Vai zinājāt, ka 78% Latvijas iedzīvotāju ikdienā lieto vai ir lietojuši D vitamīnu pēdējā gada laikā, turklāt aktīvākas D vitamīnā lietotājas ir sievietes? Šādi liecina VIGANTOLVIT un GEMIUS Latvia veiktās aptaujas rezultāti.

Kā skaidro ģimenes ārste Zane Zitmane, D vitamīnu ieteicams lietot ikdienā ikvienam, izvēloties sev vēlamo uztura bagātinātāju vai medikamentu formu. Lietojot D vitamīnu vien kursa veidā, netiks iegūts optimālais D vitamīna līmenis asinīs.

D vitamīnam ir būtiska loma organisma darbības uzturēšanā, skaidro ģimenes ārste. Tas piedalās kaulu attīstībā un mineralizācijā, veicinot kalcija un fosfora absorbciju, tādā veidā regulējot kalcija un fosfora līmeni serumā. D vitamīnam ir liela nozīme arī imūnsistēmas darbībā, tas kavē autoimūnu saslimšanu attīstīšanos un tam piemīt pretvēža darbība, turklāt tas samazina sirds un asinsvadu saslimšanu risku un 1. un 2. tipa cukura diabēta attīstīšanās risku, kā arī samazina insulīna rezistenci diabēta pacientiem. Šis vitamīns ietekmē neirokognitīvās funkcijas un samazina muskuļu vājumu. Vairāku pētījumu dati liecina, ka atbilstoša D vitamīna deva labvēlīgi ietekmē visas orgānu sistēmas.

Rūpēs par mūsu klientiem BENU Aptiekās katru mēnesi īpaši izdevīgi piedāvājumi Vigantolvit D vitamīna uztura bagātinātājiem!

Ienāciet un pārbaudiet www.benu.lv !

Rūpējieties par savu veselību atbildīgi!

VIGANTOLVIT® 2000 S.V.; holekalciferols (D3 vitamīns) – palīdz uzturēt kaulu veselību, normālu muskuļu darbību un veicina normālu imūnsistēmas darbību.*

*Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.